Pomysł na MEGA prezent

W nocy nie możesz zasnąć, a rano budzisz się zlany potem, bo nie masz pomysłu na prezent dla rodziny, przyjaciela czy drugiej połówki? Wymyślanie idealnych niespodzianek, nie jednego przyprawia o ból głowy, ale… To koniec Twoich męczarni! Zahir Kebab przychodzi z pomocą i ma dla Ciebie pomysł na MEGA prezent!  

 

W sieciach ZAHIR KEBAB kupisz BON PODARUNKOWY dostępny w trzech wariantach: 30 zł, 50 zł lub 100 zł. Voucher można kupić i zrealizować w dowolnej restauracji ZAHIR KEBAB, na terenie całej Polski (pełna lista lokali, w których odbywa się sprzedaż jest dostępna w regulaminie).

Zakup bonów, tak jak ich realizacja są szalenie proste! Przychodzisz, wybierasz wariant bonu upominkowego, płacisz kartą lub gotówką i możesz być z siebie dumny, bo właśnie wszedłeś w posiadanie najlepszego, prezentu EVER! Nasze bony prezentowe są już zapakowane w eleganckie, brązowe koperty.

Wyobraź sobie uśmiech, który maluje się na twarzy Twoich bliskich na myśl o… rolasku! Ach, co za piękna wizja.  Dlatego nie czekaj, wpadaj, kupuj i zostań bohaterem w swoim domu.

REGULAMIN PROMOCJI